Výrobci / značky

Přehled nabízených značek

Úvod Značky

Přečtěte si důvody, proč v našem e-shopu nabízíme sortiment uvedených výrobců a značek:

 

 

 

 


 

 

Značka Sensor je specialistou na výrobu především funkčního oblečení a termoprádla. To je děleno na první, druhou a třetí funkční vrstvu a každá vrstva má jiné termoizolační vlastnosti.

Sensor jako první přišel např. s plochými švy či získal licenci od firmy Dupont na termoprádlo Coolmax. Dále pracuje s materiály Double Face, Seamless a vlny Merino.

Hlavní předností značky Sensor je výroba oblečení hlavně v České republice. Dálší výhodou je příznivá cena, originální design, ale hlavně léty prověřená funčknost oblečení.

 

Zaujala vás tato značka? Mrkněte, co vše můžete od této značky na SheBikes.cz zakoupit.

 

 


Jedná se o skotskou značku inspirovanou profesionálními jezdci Endura Racing týmu, kteří oblečení testují i ve velmi nepříznivých horských podmínkách.

Endura se vyznačuje hlavně svou životností, funkčností, ale také jednoduchostí.

Značka Endura byla oceněna například v letech 2007 a 2009 cenou Eurobike Design Award.

 

Upoutala vás tato světoznámá značka? Neváhejte a obohaťte svůj cyklistický šatník technicky zdařilým kouskem od značky Endura ze SheBikes.cz.

 

Americká značka Dakine má své kořeny na hawajském ostrově, proto také začínala s výrobky pro windsurfing a svůj sortiment postupně rozšířila nejen pro řadu adrenalinových sportů, ale také pro volný čas. V překladu Da Kine znamená "nejlepší".

Produkty pro cyklistiku mají nejen skvělé technické řešení, ale zároveň jsou nápadité se spousty detailů.

 

Z širokého sortimentu si vybere opravdu každý. Je to i váš případ? Podívejte se, co vše na SheBikes.cz od této značky naleznete.

 

 

 

 

LASTING je česká značka, která se zaměřila především na výrobu vysoce kvalitních funkčních sportovních ponožek.

Značka vyniká unikátní technologií AirCond, což je systém zaplétání zajišťující vysokou funkčnost oblečení. Využívají nenasákavé materiály odpuzující vlhkost.

Cyklistky jistě ocení oblečení z přírodních vláken jako je merino vlna. Tento materiál se vyznačuje svým složením, kdy ani při dlouhodobém nošení nezapáchá a bakterie nemají šanci vzniknout. Další vlastnosti merino vlny jsou:

  • hedvábná jemnost
  • prodyšnost
  • izolace
  • hřeje / chladí (jak je třeba)
  • ohnivzdornost
  • UV ochrana
  • tvz. samočistící efekt

 Zaujali vás vlastnosti merino vlny? Pokud jste ještě produkty z merino vlny nevyzkoušely, je nejvyšší čas.

 

 

 

 

Americká značka Park Tool, jak už název napovídá, se zabývá výrobou cyklistického nářadí a doplňků. Typická barva produktů této značky je modrá.

Značka Park Tool prorazila díky unikátnímu patentovanému montážnímu stojanu, který umožňoval přístup k opravě či údržbě kola ze všech možných stran. 

 

S výbavou od ParkTool se již žádná bikerka nemusí bát, že by si s problémem na svém kole neporadila.

 

Máte i vy již své nářadí? Základní výbavu můžete zakoupit na SheBikes.cz.

 


 

Chimpanzee je pojem pro zdravé a energetické mlsání nejen pro bikerky. Sportovní výživa složená z kvalitních surovin při zachování nejvíce antioxidantů, minerálů a vitamínů.

 

Ať už se chystáte na celý den na single trek či na horskou tůru, nezapomeňte na výživnou tyčinku CHIMPANZEE. I ty u nás zakoupíte.

 

 

 

MET je italský výrobce cyklistických přileb zaručující maximální bezpečnost a pohodlí při vašich bikerských toulkách.

 

Stylové cyklistické oblečení není vše, bezpečnost vždy na prvním místě!

 

Ještě nemáte helmu? Napravte to a pořiďte si kvalitní produkt značky MET.

 

 

 

 

 

Kanadská značka Loeka se zaměřuje především na dámy s cílem poskytnout něžnému pohlaví stylové, jednoduché a funkční oblečení.

Prvotním posláním značky byla podpora žen, aby se nebáli jízdy na horském kole.

Od roku 2012 se Loeka vyznačuje plně recyklovatelnými kousky dámského cyklistického oblečení, které mohou být po recyklaci znovu použity.

 

Je vám Loeka sympatická? Rozšiřte svůj šatník za příznivou cenu díky SheBikes.cz.

 

 

 

 

Značka HAVEN vznikla v roce 2005 v české firmě BV IMPORT s.r.o. a nese rukopis agresívnějších bikových sportů jako sjezd s postupnou přeměnou do trail a XC. Kompletní vývoj produktů se provádí v České republice s týmem designérů a grafiků, testování mají na starosti  jezdci týmu HAVEN Extreme, kteří dávají impulzy k potřebným změnám při vývoji i vylepšení pro již prodávané produkty. Značka Haven se zaměřuje na vyšší kvalitativní třídu výrobků, které nabízíme za cenu střední třídy. Snažíme se testovat, použivat, stále inovovat a zlepšovat naše zboží, ale rádi si vyslechneme vaše poznámky a názory k Vámi zakoupeným produktům.

 

Copyright 2013 - 2019 © Shebikes.cz
http://www.heureka.cz/direct/dotaznik/export-review.php?key=134415e94a5822af34565341e216809a